“Bu hepimizin hayaliydi”

Islamic Relief Türkiye olarak insanların haytalarına dokunduğumuz ve güzel değişimlere vesile olduğumuz projelerimizi oldukça önemsiyoruz. Bu doğrultuda Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ile ortak yürüttüğümüz çalışmamızda, 30 adet akülü sandalyeyi yeni sahiplerine ulaştırdık. Bu sandalyeler sayesinde omurilik felçli bireyler gündelik hayatlarında daha geniş bir hareket alanı kazanmış olacaklar.

akülü tekerlekli sandalye dağıtımı

23 yaşındaki Cumali, üniversite eğitimini tamamladıktan sonra çalışma hayatına atılmak istediğinden bahsediyor. Akülü tekerlekli sandalyenin kendisine büyük bir özgürlük alanı kazandırdığını ve hayatını kolaylaştırdığını belirtirken, çok mutlu olduğunu da ekliyor.

TOFD ortak çalışma tekerlekli sandalye dağıtımı

Bizler, ihtiyaç sahiplerinin iyileştirilmiş hayat şartlarına sahip olmalarını önemsiyor, bu doğrultuda geliştirdiğimiz projelerimizi uygulamaya devam ediyoruz.

Sizler de çalışmalarımızı destekleyerek Cumali ve daha nicelerinin hayatlarındaki değişimin bir parçası olabilirsiniz.

© 2023 Islamic Relief Türkiye - Vakfımıza, T.C. İstanbul Valiliği’nin 13.01.2023 tarih ve 364720 sayılı olurlarıyla Türkiye genelinde bir yıl boyunca yardım toplama izni verilmiştir.