Islamic Relief Türkiye olarak, ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam ederken, 400’den fazla kişinin faydalanacağı ortopedik cihaz desteği projemizin dağıtımını gerçekleştiriyoruz.

Bu kapsamda öncelikle cihazı kullanacak olan kişilerden gerekli ölçümleri alıyor, dayanıklı ve kaliteli ortopedik destek ekipmanlarının tam olarak kendileriyle uyumlu olduğundan emin oluyoruz.

Projemiz sayesinde  toplumun dezavantajlı kesimlerine umut olmayı hedefliyoruz. Ortopedik cihazlar ile günlük hayatları kolaylaşacak olan bireyler, daha özgüvenli bir şekilde hareket edebilecekler.  

Islamic Relief ortopedik cihaz desteği dağıtımında bir yararlanıcıdan ölçü alınırken

Projemizle,  fiziksel engellilik yaşayan bireylerin günlük hayatlarını kolaylaştırmayı ve onlara bağımsız bir yaşam sürme imkânı sunmayı hedefliyoruz.

İhtiyaç sahiplerine özel olarak seçilen ve uzmanlar tarafından ölçüleri alınan ortopedik cihazlar, hayatlarını önemli ölçüde kolaylaştırıyor.

Adım atamayan, hareket edemeyen veya engelli olan bireyler, bu cihazlar sayesinde bağımsızlıklarını kazanıyor ve günlük yaşamlarında daha fazla özgürlük hissediyorlar. 

ihtiyaç sahiplerine ortopedik cihaz dağıtılırken yapılan ölçüm

İnsanlığın ortak sorumluluğu olan yardımlaşma ve dayanışma duygusuyla, dezavantajlı durumdaki bireyleri desteklemek için var gücümüzle çalışıyoruz. 

Sizler de çalışmalarımıza destek olarak bu yardımlaşmanın bir parçası olabilirsiniz.

© 2023 Islamic Relief Türkiye - Vakfımıza, T.C. İstanbul Valiliği’nin 13.01.2023 tarih ve 364720 sayılı olurlarıyla Türkiye genelinde bir yıl boyunca yardım toplama izni verilmiştir.