Tuesday June 7, 2022

Çocuklar bizim geleceğimiz. Bunun bilincinde olarak hareket ediyor, onlar için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. “Bir yetimi güldür ki dünya gülsün” inancı doğrultusunda, çeşitli projelerimizi hayata geçiriyoruz. Bunlardan birisi de bu Ramazan’da birlikte geçirdiğimiz iftar programımız oldu.

Çocuklarımız için, etkinlik alanına önceden gidip, hazırlıklarımızı tamamladık. Balonlar, kurdeleler ve paketlediğimiz hediyeler ile misafirlerimizi karşıladık. İftar öncesi çeşitli oyunlar oynayarak herkesin güzel vakit geçirmesini istedik. Misafirlerimizin içten duaları ile, oruçlarımızı açarak geceye devam ettik.

Bayramları bayram yapan, çocukların sevinci. Onlar bayramlara buruk girmesin diye, kendileri için özel olarak hazırlamış olduğumuz hediyeleri gecenin sonunda teslim ettik.

İstanbul’un farklı bölgelerinde eş zamanlı olarak düzenlenen bu iftarlarla hem çocukların hem de ailelerin keyifli vakit geçirmesi ve salondan kocaman gülücüklerle ayrılması bizim için oldukça önemliydi. Sizlerin de destekleriyle, mutlu bayramlara mutlu çocuklar ile ulaşmış olduk.

Nice bayramlara, bol tebessümle erişebilmek dileğiyle.

© 2022 Islamic Relief Türkiye - Tüm hakları saklıdır. Vakıf Sicil No: 8900358126 ULUSLARARASI İSLAMİ YARDIM VAKFI