Dünyada, anne-babasından birini ya da her ikisini kaybetmiş, sıcak bir yuvadan, güven duygusundan ve en önemlisi de sevgiden mahrum kalmış 153 milyon yetim çocuk bulunuyor.

Sponsorluğunuzla bir yetiminin yüzünü güldürebilirsiniz.

Yardımlarınızla yetimlerimizin eve ve sıcak yemeklere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Her bağışınız, onların kitap ve kırtasiye malzemeleriyle okullarına gidebilmelerine ve hastalandıklarında sağlık hizmeti alabilmelerine katkı sunacaktır.

Biz yalnızca onların bedensel sağlığına bakmıyoruz. Tüm çocuklar gibi onlar da güvende ve mutlu olmayı hak ediyor. Sizin sponsorluğunuzda onlar da bayram hediyesi alabilecek; yaz kamplarına, spor derslerine ve eğlenceli günübirlik gezilere katılabilecek. Onlar büyürken her şeyin yolunda gittiğinden emin olmak için bir sosyal hizmet uzmanımız düzenli olarak onları ziyaret ediyor olacak.

Unutmayın, bir yetime sponsor olduğunuzda, sadece bir hediye vermiş olmuyorsunuz; bütün bir çocukluluğunu ona geri kazandırmış oluyorsunuz.

Islamic Relief’in yetim sponsorluğu programı hâlihazırda dünya genelinde 60.000’den fazla yetime destek veriyor. Siz de bugün bir yetimin yüzünü güldürün!


© 2023 Islamic Relief Türkiye - Vakfımıza, T.C. İstanbul Valiliği’nin 13.01.2023 tarih ve 364720 sayılı olurlarıyla Türkiye genelinde bir yıl boyunca yardım toplama izni verilmiştir.