Günümüz dünyasında hayatın gittikçe artan mali yükleriyle karşı karşıya kalmak, bir yetim ve ailesi için hiç de kolay değil.

Gerekli ve yeterli mutfak alışverişin yapılması, kira ödenmesi, faturalar, okul masrafları, sağlık giderleri, kıyafet harcamaları derken küçük bedenlere büyük sorumluluklar yükleniyor. Ailenin durumunun farkında olan ve birçok temel gereksinimden yoksun kalan çocuklar, hayatlarını bu şekilde devam ettirmeye çalışıyorlar. 

Görüldüğü üzere hayat pahalılığının arttığı şu günlerde, yapacağınız 1500TL’lik bir yardımla, bir çocuğun hayatını değiştirmek sizin elinizde.

Bu miktar bir yetimin ihtiyaç duyduğu tüm temel gereksinimleri karşılayacak şekilde belirlendi. Bir yetime sponsor olarak yalnızca 1500TL vermekle kalmıyor, onun eğitim, barınma, beslenme, sağlık gibi tüm ihtiyaçlarına destek olmuş olarak hayatını yeniden inşa etmiş oluyorsunuz.  

Ülkemizde ebeveynlerinden birini ya da her ikisini kaybetmiş, zor şartlar altında yaşamlarını sürdüren binlerce çocuk var. Bu çocukların birçoğu barınma, eğitim, sağlık ve hatta beslenme gibi temel gereksinimlerini karşılayamamakta ve tüm bunlara rağmen hayatlarını devam ettirmeye çalışmakta.  

Sponsorluğunuzla bir yetimin kahramanı olabilir, onun hayatını ve daha da önemlisi geleceğini değiştirebilirsiniz.

Sayenizde bir çocuk sıcak bir yuvaya kavuşabilir, yeterli beslenebilir ve sağlıklı bir yaşam sürdürerek geleceğe sağlam adımlarla ilerleyebilir. Siz de tüm bu serüveninde onun elinden tutan biricik kahramanı olabilirsiniz. 

Şu anda tam 3800 çocuk, Islamic Relief Türkiye ile geleceğe güvenle adım atıyor.

Çok daha fazla çocuğun barınma, sağlık, eğitim, gıda ve geçim gibi tüm ihtiyaçlarının karşılanabilmesi adına siz de bağışta bulunabilir, bir çocuğun kahramanı olabilirsiniz.

  YETİM SPONSORLUĞU

Ayda yalnızca 1500TL karşılığında bir yetimin eğitim, geçim, gıda, barınma ve sağlık gibi tüm temel ihtiyaçlarını karşılayarak onun kahramanı olun. 

YETİM DESTEK FONU 

Yetim destek fonuna yapacağınız 500TL’lik bağış, sizin gibi diğer iki iyilikseverin bağışıyla birleşerek bir çocuğun hayatına umut oluyor. Böylece bir sponsorluk bedelinin karşılanmasını sağlayarak bir yetimin kahramanı olun. 

YETİM SERBEST BAĞIŞ 

Yetimler bizim geleceğimiz. Bu nedenle projelerimizde yalnızca onların temel gereksinimlerini karşılamakla kalmıyor, aynı zamanda çeşitli aktivitelerle sosyal becerilerinin de güçlenmesi asına çalışıyoruz. Yapacağınız bağışlarla yetim projelerimizi destekleyin, geleceklerine umut olarak onların kahramanı olun. 

 

© 2023 Islamic Relief Türkiye - Vakfımıza, T.C. İstanbul Valiliği’nin 13.01.2023 tarih ve 364720 sayılı olurlarıyla Türkiye genelinde bir yıl boyunca yardım toplama izni verilmiştir.