Islamic Relief Türkiye’nin Kurban projesi, şefkat ve dayanışmanın sembolü olarak hizmet etmektedir. 2023 Kurban projesi kapsamında, depremden etkilenen bölgelerle paylaşmaya odaklandık. Deprem bölgelerinde etlerin dağıtımı için gönüllülerimiz ve çalışanlarımızla düzenli bir şekilde çalıştık.

Islamic Relief ailesi için Kurban projesi, toplum içinde paylaşma ruhunun gelişmesini sağlayan bir umut işaretidir. Destekçilerimiz tarafından bağışlanan 2865 adet kurbanlık küçükbaş hayvan, islami usüllere göre kesildikten sonra, etleri hijyenik bir şekilde paketlendi ve Adıyaman, Çarlık, Şanlıurfa, Akçakale, Kilis, Antakya, Gaziantep, Talabyad ve Azaz’da yaşayan hak sahiplerine ulaştırıldı.

Bu asil amaç için Islamic Relief’i vesile kıldığı için önce Allah’a şükreder, sayısız bireyin ve ailenin hayatına katkıda bulunmak niyetiyle bizlere güvendiğiniz için siz cömert hayırseveverlerimize teşekkür ederiz.
Islamic Relief Türkiye, şefkat, empati ve birlik ilkelerine dayanarak acıları hafifletmeye ve ihtiyaç sahiplerine destek vermeye devam etmektedir.

Projelerimize bağışlarınızla, daha iyi ve daha güzel bir etki oluşturmaya, sıkıntı yaşayan topluluklar için umut olmaya birlikte devam edebiliriz.

© 2023 Islamic Relief Türkiye - Vakfımıza, T.C. İstanbul Valiliği’nin 13.01.2023 tarih ve 364720 sayılı olurlarıyla Türkiye genelinde bir yıl boyunca yardım toplama izni verilmiştir.