Günümüz dünyasında gittikçe ağır bir yük haline gelen hayatı idame maliyetleri ile karşı karşıya kalan yetim ve aileleri için yaşam her geçen gün biraz daha zorlaşıyor. Ailelerin gerek mutfak, gerekse hayatta kalmaları için gerekli barınma, sağlık, kıyafet ve diğer tüm masraflarını karşılayabilmek için küçük bedenler büyük yüklerin altına giriyor.

Hayat pahalılığının arttığı şu günlerde, yapacağınız 1800TL’lik bir yardımla, bir çocuğun hayatını değiştirmek sizin elinizde.

Bu miktar bir yetimin ihtiyaç duyduğu tüm temel gereksinimleri karşılayacak şekilde belirlendi. Bir yetime sponsor olarak yalnızca 1800’TL vermekle kalmıyor, onun eğitim, barınma, beslenme, sağlık gibi tüm ihtiyaçlarına destek olarak hayatını yeniden inşa etmiş oluyorsunuz.

Ülkemizde ebeveynlerinden birini ya da her ikisini de kaybetmiş, zor şartlar altında yaşamlarını sürdüren binlerce çocuk var. Bu çocukların birçoğu barınma, eğitim, sağlık ve hatta beslenme gibi temel gereksinimlerini karşılayamamakta ve tüm bunlara rağmen hayatlarını devam ettirmeye çalışmaktalar.
Sponsorluğunuzla bir yetimin kahramanı olabilir, onun hayatını ve daha da önemlisi geleceğini kurmasında siz de el uzatabilirsiniz.
Sayenizde bir çocuk sıcak bir yuvaya kavuşabilir, yeterli beslenebilir ve sağlıklı bir yaşam sürdürerek geleceğe sağlam adımlarla ilerleyebilir. Siz de tüm bu serüveninde onun elinden tutan biricik kahramanı olabilirsiniz.

Şu anda tam 4072 çocuk, Islamic Relief Türkiye ile geleceğe güvenle hazırlanıyor.

Çok daha fazla çocuğun barınma, sağlık, eğitim, gıda ve geçim gibi tüm ihtiyaçlarının karşılanabilmesi adına siz de bağışta bulunabilir, bir çocuğun kahramanı olabilirsiniz.

YETİM SPONSORLUĞU

Bir yetimin eğitim, geçim, gıda, barınma ve sağlık gibi tüm temel ihtiyaçlarının karşılanması için ayda 1800TL tam yetim sponsoru olarak olarak onların kahramanı olabilirsiniz.

YETİM DESTEK FONU

Yetim destek fonuna her ay yapacağınız 900TL’lik bağış, sizin gibi bir diğer iyilikseverin bağışıyla birleşerek bir çocuğun hayatına umut oluyor. Böylece bir sponsorluk bedelinin karşılanmasını sağlayarak bir yetimin kahramanı olabilirsiniz.

YETİM SERBEST BAĞIŞ

Her çocuk gibi yetimler de bizim geleceğimiz. Bu nedenle projelerimizde yalnızca onların temel gereksinimlerini karşılamakla kalmıyor, aynı zamanda çeşitli aktivitelerle sosyal becerilerinin de güçlenmesi adına çalışıyoruz. Yapacağınız bağışlarla yetim projelerimizi destekleyin, geleceklerine umut olarak onların kahramanı olabilirsiniz.

© 2023 Islamic Relief Türkiye - Vakfımıza, T.C. İstanbul Valiliği’nin 13.01.2023 tarih ve 364720 sayılı olurlarıyla Türkiye genelinde bir yıl boyunca yardım toplama izni verilmiştir.